Tipikus hibák a mathematikai [!matematikai] tanításban

Beke, Manó: Tipikus hibák a mathematikai [!matematikai] tanításban. Magyar pedagógia : a Magyar Tudományos Akadémia Pedagógiai Bizottságának folyóirata, (9). pp. 520-530. (1900)

[img] Cikk, tanulmány, mű
mp_1900_0708_520-530.pdf

Download (752kB)
Item Type: Article
Heading title: Értekezések
Journal or Publication Title: Magyar pedagógia : a Magyar Tudományos Akadémia Pedagógiai Bizottságának folyóirata
Date: 1900
Volume: 9
Page Range: pp. 520-530
ISSN: 0025-0260
Language: magyar
Uncontrolled Keywords: Matematika tanítása módszertan, Matematika tanítása
Date Deposited: 2017. Jun. 07. 09:29
Last Modified: 2019. Nov. 06. 14:41
URI: http://misc.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/7653

Actions (login required)

View Item View Item