Kombinatorikus technopaegniumok : néhány "matematikai" eljárás Johann Heinrich Alsted Poétikájában

Szentpéteri Márton: Kombinatorikus technopaegniumok : néhány "matematikai" eljárás Johann Heinrich Alsted Poétikájában. In: Iskolakultúra, (6) 5. pp. 32-43. (1996)

[thumbnail of iskolakultura_1996_005_032-043.pdf]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
iskolakultura_1996_005_032-043.pdf

Download (6MB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Iskolakultúra
Volume: 6
Number: 5
ISSN: 1215-5233
Date: 1996
Page Range: pp. 32-43
Additional Information: Bibliogr. a jegyzetekben: p. 40-43.
Uncontrolled Keywords: Filozófia - német - 17. sz., Johann Heinrich Alsted
Date Deposited: 2018. Oct. 15. 11:09
Last Modified: 2019. Nov. 06. 14:10
URI: http://misc.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/45012

Actions (login required)

View Item View Item