Matematika feladatmegoldó versenyek felsőtagozatosoknak

Takács, Gáborné: Matematika feladatmegoldó versenyek felsőtagozatosoknak. In: Iskolakultúra, (5) 18-19. pp. 96-107. (1995)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
iskolakultura_1995_018_019_096-107.pdf

Download (11MB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Iskolakultúra
Volume: 5
Number: 18-19
ISSN: 1215-5233
Date: 1995
Page Range: pp. 96-107
Uncontrolled Keywords: Matematika - versenyfeladatok, Tanulmányi verseny - matematika, Matematika - példatár
Date Deposited: 2018. Oct. 09. 12:39
Last Modified: 2019. Nov. 06. 14:11
URI: http://misc.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/44828

Actions (login required)

View Item View Item