A sík és a tér egybevágóságai, a szabályos alakzatok szimmetriái

Csóka, Géza: A sík és a tér egybevágóságai, a szabályos alakzatok szimmetriái. Iskolakultúra, (5) 10. pp. 2-12. (1995)

[img] Cikk, tanulmány, mű
iskolakultura_1995_010_002-012.pdf

Download (10MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Iskolakultúra
Date: 1995
Volume: 5
Number: 10
Page Range: pp. 2-12
ISSN: 1215-5233
Collection: Folyóiratok
Uncontrolled Keywords: Geometria
Date Deposited: 2018. Oct. 04. 14:38
Last Modified: 2018. Oct. 17. 15:50
URI: http://misc.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/44693

Actions (login required)

View Item View Item