Szakdolgozatok a Matematika Tanszéken tantárgypedagógiából

Czeglédy, István: Szakdolgozatok a Matematika Tanszéken tantárgypedagógiából. Iskolakultúra, (4) 17. pp. 57-58. (1994)

[img] Cikk, tanulmány, mű
iskolakultura_1994_017_057-058.pdf

Download (1MB)
Item Type: Article
Heading title: Szemle
Journal or Publication Title: Iskolakultúra
Date: 1994
Volume: 4
Number: 17
Page Range: pp. 57-58
ISSN: 1215-5233
Collection: Folyóiratok
Uncontrolled Keywords: Tantárgypedagógia - matematika
Date Deposited: 2018. Sep. 25. 13:52
Last Modified: 2018. Oct. 17. 15:50
URI: http://misc.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/44371

Actions (login required)

View Item View Item