Sejtautomaták Fibonacci-növényeken át

Bérczi, Szaniszló: Sejtautomaták Fibonacci-növényeken át. Iskolakultúra, (4) 7. pp. 16-32. (1994)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
iskolakultura_1994_007_016-032.pdf

Download (4MB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Iskolakultúra
Volume: 4
Number: 7
ISSN: 1215-5233
Date: 1994
Page Range: pp. 16-32
Additional Information: Bibliogr.: 32. p. ; illusztrációkkal
Uncontrolled Keywords: Sejtautomaták, Matematika, Algoritmus, Automaták elmélete, Strukturalizmus és szimmetria
Date Deposited: 2018. Sep. 18. 13:57
Last Modified: 2019. Nov. 06. 14:11
URI: http://misc.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/44125

Actions (login required)

View Item View Item