Matematikai kondicionáló általános iskolásoknak

Takács, Gábor and Takács, Gáborné: Matematikai kondicionáló általános iskolásoknak. Iskolakultúra, (2) 22. pp. 67-68. (1992)

[img] Cikk, tanulmány, mű
iskolakultura_1992_022_067-068.pdf

Download (2MB)
Item Type: Article
Heading title: Szemle
Journal or Publication Title: Iskolakultúra
Date: 1992
Volume: 2
Number: 22
Page Range: pp. 67-68
ISSN: 1215-5233
Uncontrolled Keywords: Matematika - tankönyv - könyvismertetés, Matematika tanítása - általános iskola
Date Deposited: 2018. Aug. 29. 06:28
Last Modified: 2019. Nov. 06. 14:13
URI: http://misc.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/43471

Actions (login required)

View Item View Item