Halmazokról, kombinatorikáról játékosan

Kovács, Zoltán: Halmazokról, kombinatorikáról játékosan. Iskolakultúra, (2) 22. pp. 49-55. (1992)

[img] Cikk, tanulmány, mű
iskolakultura_1992_022_049-055.pdf

Download (6MB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Iskolakultúra
Date: 1992
Volume: 2
Number: 22
Page Range: pp. 49-55
ISSN: 1215-5233
Uncontrolled Keywords: Logikai játék, Matematikai játék
Additional Information: Illusztrációval
Date Deposited: 2018. Aug. 29. 06:24
Last Modified: 2019. Nov. 06. 14:13
URI: http://misc.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/43469

Actions (login required)

View Item View Item