Matematika tankönyv a második osztályosoknak

Takács, Gábor and Takács, Gáborné: Matematika tankönyv a második osztályosoknak. Iskolakultúra, (2) 10. pp. 64-66. (1992)

[img] Cikk, tanulmány, mű
iskolakultura_1992_010_064-066.pdf

Download (152kB)
Item Type: Article
Heading title: Szemle
Journal or Publication Title: Iskolakultúra
Date: 1992
Volume: 2
Number: 10
Page Range: pp. 64-66
ISSN: 1215-5233
Uncontrolled Keywords: Matematika - tankönyv - könyvismertetés, Matematika tanítása - általános iskola - könyvismertetés
Date Deposited: 2018. Aug. 22. 10:38
Last Modified: 2019. Nov. 06. 14:13
URI: http://misc.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/43266

Actions (login required)

View Item View Item