A racionális számok megértése

Nunes, Terezinha: A racionális számok megértése. Magyar pedagógia : a Magyar Tudományos Akadémia Pedagógiai Bizottságának folyóirata, (108) 1. pp. 5-27. (2008)

[img]
Preview
Cikk, tanulmány, mű
mp_2008_001_6458_005-027.pdf

Download (272kB) | Preview
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Magyar pedagógia : a Magyar Tudományos Akadémia Pedagógiai Bizottságának folyóirata
Volume: 108
Number: 1
ISSN: 0025-0260
Language: magyar
Date: 2008
Page Range: pp. 5-27
Additional Information: Bibliogr.: p. 24-26.
Uncontrolled Keywords: Matematika tanítása módszer kutatási beszámoló 2008
Date Deposited: 2017. Jun. 07. 09:36
Last Modified: 2019. Nov. 06. 14:06
URI: http://misc.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/14131

Actions (login required)

View Item View Item